Vývoj mobilných aplikácií

Multiplatformové mobilné aplikácie vyvíjané na jazyku HTML 5 / JavaScript prinášajú zákazníkovi mnoho významných výhod. Sú plne funkčné na:

Výhody multiplatformových mobilných aplikácií

Pre zákazníka, ktorý sa rozhodne pre multiplatformovú mobilnú aplikáciu to znamená ušetrenie nákladov, skrátenie času vývoja jednotlivých aplikácií a v neposlednom rade 4 funkčné aplikácie zároveň.

Multiplatformové mobilné aplikácie od spoločnosti InterWay sú založené na HTML 5. HTML 5 je programovací jazyk pre tvorbu dokumentov zobrazovaných internetovými prehliadačmi. Napriek tomu, že bol vynájdený v roku 1990 programátorom v CERNe, stále sa vyvíja a zdokonaľuje.

Multiplatformové mobilné aplikácie sa správajú identicky ako natívne aplikácie, sú dostupné v AppStore, ako aj v Android Market (po novom Google Play Store) či už ako platené či bezplatné aplikácie. Na rozdiel od bežných web stránok optimalizovaných pre mobilné zariadenia majú plný prístup k hardvéru a môžu využívať fotoaparát, adresár kontaktov, lokálnu databázu, notifikácie a ďalšie vlastnosti telefónu / tabletu.

Kontaktný formulár